EMMEDELE
laste stress-vv.jpg

13. septembrist alustame Piilupardi Mängutoas emmede-isside vestlusringiga, millel seekord on nimeks PEREHOMMIKUD.  Eesmärk on olla mõnusasti koos ja kuulata-kaasa mõelda-rääkida eelkõige beebide ja väikeste laste vanemaid ühendavatel teemadel. Kindlasti on Sul jagada üht-teist omadest kogemustest, aga võid ka kuulata teiste tegemisi ja seeläbi leida lahendusi elust enesest :-).

Mis ja kuidas?  Toredaks koosolemise ajaks on reedesed hommikud kell 10.00 - 12.00 koos kohvi / teega ja kahe tunni jooksul saad rahulikult tulla, olla ja lahkuda just siis, kui sobib ja uneajad võimaldavad, ning nii mitmekesi, kui soovi on (suurematele lastele kehtib hind hinnakirja alusel). Mängutuba on avatud reedeti kella 17-ni, nii et saad olla ka kauem. Tuleme kokku, saame tuttavaks, vestleme laste kasvamisest-arengust ja tunneme ennast mõnusasti tassikese tee / kohviga ning toimetame sujuvalt kaasa- ja mängimatulnud lastega. Mitmetel hommikutel on mängutoas ka praktiseeriv ämmaemand, et jagada soovitusi ja olla toeks sellel nii erilisel ja vahval ajal iga naise elus, kui perre on oodata või juba kasvamas väike ime.  

Oodatud on ka kõik ettepanekud edasiste teemade-tegevuste-külaliste osas.

Projekti rahastab regionaalministri valitsemisala kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.


LAPSEVANEMA ÕHTUKOOL - Koolilaste ja teismeliste laste vanematele toeks ja abiks oleme kutsunud Raplasse mitmeid spetsialiste ka väljaspoolt Raplat. Täpsem info meie kuukavas ja kuulutustel facebook'i lehel.

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2018 Terve Pere Pesa MTÜ