SÜNNIPÄEVAD / PEOD

 

Meil saab pidada ka sünnipäeva või tähistada mõnda muud tähtpäeva mitte ainult süües, vaid ka mängides. Köögiosas on meil pidustuste jaoks olemas suuremad ja väiksemad kausid, alused-kandikud, kohvitassid ja plasttassid, värvilised plasttaldrikud, morsikannud, tordilabidas, kohvimasin, veekeetja, mikrolaineahi ja külmik. Ka lillevaase on mitu. Pidutsejale on kõige mõnusam kasutada ise kaasavõetud ühekordseid lauanõusid, et toredat pidu mitte üleliigse nõudepesuga sisustada. Meeleolu aitab luua muusika - olemas nii CD-mängija kui plaadid, aga võib ka mõne oma lemmikplaadi kaasa võtta. Sünnipäevaks ettevalmistusi tegema ootame teid 20 minutit enne peo algust ja ka lahkumiseks palume arvestada 20 minutit (peale broneeritud aja lõppu). 

BRONEERIMINE

Aja saab kirja panna telefonil 5289771 (Jane). Broneerimisel kehtib põhimõte: mis tehtud, see tehtud, ja kes ees, see mees.  

 

LISAVÕIMALUSED:


  • NÄOMAALINGUD  ( 1 )

    Lapse vahva pidu saab veel rohkem hoogu juurde erinevate kaunite näomaalingutega. Hinnad kokkuleppel.


  • PEOJUHT- KOSTÜMEERITUD TEGELANE  ( 4 )

    Peole võib kutsuda külla ka mõne oodatud või "kutsumata külalise", kes lastega mängib või meisterdab, st. kostümeeritud või kostümeerimata peojuhi.


  • FOTOGRAAF  ( 1 )

    Fotograaf teeb pildid, kui ise ei jõua või ei ole võimalust. Fotograaf tuleb, teeb pildid ja töötleb neid fotode tegemiseks sobivaks ning väljastab need CD-plaadil.


 

© 2019 Terve Pere Pesa MTÜ