SÜNNIPÄEVAD / PEOD
1150827rabyr0hea0.gif

 

Meil saab pidada ka sünnipäeva või tähistada mõnda muud tähtpäeva mitte ainult süües, vaid ka mängides. Köögiosas on meil pidustuste jaoks olemas noad-kahvlid-lusikad, tordilabidas, kandikud, kausid, morsikannud, kohvimasin, veekeetja, mikrolaineahi ja külmik (väikese sügavkülma-osaga näiteks 2L jäätise jaoks). Ka lillevaase on mitu. Mängutoas on olemas ka CD-mängija, DVD-mängija, plaadid multikate-muusikaga, värvimuusika, UV-lamp ja teler. Pidutsejale on kõige mõnusam kasutada ise kaasavõetud ühekordseid lauanõusid, et toredat pidu mitte üleliigse nõudepesuga sisustada. Sünnipäevaks ettevalmistusi tegema ootame teid 20 minutit enne peo algust ja ka lahkumiseks palume arvestada 20 minutit (peale broneeritud aja lõppu). 

BRONEERIMINE

Aja saab kirja panna telefonil 5289771 (Jane). Broneerimisel kehtib põhimõte: mis tehtud, see tehtud, ja kes ees, see mees.  

 

LISAVÕIMALUSED:


 • NÄOMAALINGUD  ( 1 items )

  Lapse vahva pidu saab veel rohkem hoogu juurde erinevate kaunite näomaalingutega. Hinnad kokkuleppel.


 • PEOJUHT- KOSTÜMEERITUD TEGELANE  ( 4 items )

  Peole võib kutsuda külla ka mõne oodatud või "kutsumata külalise", kes lastega mängib või meisterdab, st. kostümeeritud või kostümeerimata peojuhi.


 • KOSTÜÜMILAENUTUS  ( 1 items )

  Peol võid kehastuda, kelleks soovid. Olla printsess, see on iga väikese ja suuremagi tüdruku unistus, mis enamasti jääb täitumata. Olla aga peo-printsess üheks õhtuks - see on täidetav unistus ja veel toredam on pidutseda koos printsessidest sõbrannadega - kostüüme on valikus mitmeid. Iga poiss soovib olla politsei või meistrimees või kauboi - ka siin on valikuid mitmeid. Ja loomulikult on olemas mitmeid muinasjuttudest-telesaadetest tuttavaid tegelasi - Puhh ja notsu ning teletupsud ja aja jooksul lisandub neid kindlasti veelgi.

  Pilte mõningatest olemasolevatest kostüümidest saab vaadata kataloogist PILDID / KOSTÜÜMID.


 • FOTOGRAAF  ( 1 items )

  Fotograaf teeb pildid, kui ise ei jõua või ei ole võimalust. Fotograaf tuleb, teeb pildid ja töötleb neid fotode tegemiseks sobivaks ning väljastab need CD-plaadil.


 

© 2018 Terve Pere Pesa MTÜ